Studio Nagrań
Profesjonalne brzmienie na wyciągnięcie ręki
vox

Nagranie wokalu

Niezależnie od tego czy jesteś amatorem, który chce zacząć przygodę z muzyką czy doświadczonym wokalistą, w naszym studiu każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy całą produkcję wokalu (mix, edycja, korekcja intonacji).

instrumenty

Nagrania instrumentów

Oferujemy nagrania gitar, basów, klawiszy, instrumentów dętych, smyczkowych i perkusyjnych. Dbamy o to, by brzmiały jak najlepiej, zarówno przez dobór mikrofonów, jak i odpowiedniego hardware'u i software'u. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje również możliwość wynajęcia sprzętu gitarowego (wzmaczniacze lampowe, efekty, multiefekty, gitary).

reamping

Reamping

Jeśli nie jesteś zadowolony z brzmienia gitar w Twoich produkcjach, ta opcja jest dla Ciebie! W studiu istnieje możliwość reampingu śladów DI na sprzęcie analogowym (wzmacniacze lampowe) oraz cyfrowym (Eleven Rack, Scuffham S-gear, Mercurial Audio Reaxis etc.).

perkusja

Nagrania perkusji

W naszym studiu jest możliwość nagrania perkusji elektronicznej (sampler SSD 4.0, Superior Drummer 3.0). Istnieje również możliwość ułożenia/zagrania parti z plików midi. Oferujemy również nagranie perkusji akustycznej (wraz z dojazdem do klienta).